Кременчук –перше місто в Україні, якому допомагатиме волонтерсько-самаритянська місія Німеччини

Сьогодні перший заступник міського голови Віктор Калашник зустрівся з представниками волонтерсько-самаритянської місії Німеччини (м. Гамбург), які з 29 червня перебувають у Кременчуці.

Їх приїзд обумовлений ознайомленням із потребами, що на сьогоднішній день мають профілактично-лікувальні заклади нашого міста, наданням допомоги пораненим у зоні антитерористичної операції, а також станом роботи соціальних установ і громадських організацій із вимушеними переселенцями. Як зазначив головний лікар госпіталю інвалідів війни та Збройних Сил Микола Литвиненко, волонтерсько-самаритянська місія з Німеччини поки що не має спільних проектів із Україною. Наразі саме місто Кременчук обрано претендентом на впровадження пілотного україно-німецького проекту, рамками якого передбачено поставку предметів догляду за хворими, побуту та одягу, медичного обладнання, тощо. Перший транш гуманітарного вантажу має надійти вже наприкінці літа цього року.

Спілкуючись із волонтерами з Німеччини, Віктор Калашник подякував їм за допомогу, що кілька років поспіль з їхнього боку надається госпіталю інвалідів війни та Збройних Сил. Даний заклад охорони здоров’я Кременчука є вдалим прикладом такої співпраці, кінцевим результатом якої є потужна матеріально-технічна база госпіталю, який за рівнем надання медичних послуг визнано кращим серед подібних медичних установ нашої країни. Віктор Калашник підкреслив, що в останні роки міська влада реалізувала багато проектів у медичній галузі Кременчука. Разом із цим потреба в деякому медичному обладнанні, інвентарі та предметах догляду за хворими у закладах охорони здоров’я зберігається. За умови участі в проекті волонтерсько-самаритянської місії Німеччини, умови лікування для пацієнтів кременчуцьких лікарень стануть ще більш кращими, наближеними до тих, які створені в сучасних медичних центрах, – зауважив Віктор Калашник.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин