З 1 липня пиво заборонено продавати у кіосках

Від сьогодні для продажу пива потрібна ліцензія, оскільки відтепер пиво прирівнюється до алкогольних напоїв, які заборонено реалізовувати через дрібнороздрібну торговельну мережу, передає УНН.

Такий порядок реалізації цього напою передбачений змінами до Податкового кодекс України та Закону України “Про державне регулювання виробництва і обіг спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів”, які від сьогодні наули чинності.
Згідно нових положень вищевказаних законів, пиво віднині визначається як “насичений діоксидом вуглецю пінистий алкогольний напій з вмістом етилового спирту від 0,5 відсотка об’ємних одиниць, отриманий під час бродіння охмеленого сусла пивними дріжджами, що відноситься до товарної групи УКТ ЗЕД за кодом 2203”.

Також варто додати, що алкогольні напої, в яких концентрація етилового спирту перевищує 0,5 відсотка об’ємних одиниць, які будуть вважатися слабоалкогольними напоями. До них відносяться виноградні вина, вермути та інші зброджені напої (наприклад, перрі або сидр).
Ліцензія на торгівлю видається терміном на один рік і має бути обов’язково зареєстрована в органі Державної фіскальної служби України, а в сільській місцевості в органах місцевого самоврядування за місцем торгівлі суб’єкта господарювання.
Зазначимо також, що плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями становить 8 тис. грн за кожен з напоїв, зазначених в ліцензії РРО, що знаходиться у місці торгівлі. Плата за ліцензію здійснюється щоквартально рівними частками і зараховується до місцевих бюджетів.
Суб’єкти господарювання (у т. ч. платники єдиного податку), які здійснюють роздрібну торгівлю пивом (у т. ч. тільки пивом), повинні до 1 липня обов’язково обладнати місця торгівлі реєстраторами розрахункових операцій.
Важливо також зазначити, що з 1 липня заборонено продаж пива через дрібнороздрібну торговельну мережу (кіоски, ларьки, палатки, павільйони для сезонного продажу товарів тощо).

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин