На Полтавщині поховали Героя, який навчався в Кременчуці

30 червня… Ще один із днів, які чорною сторінкою ляжуть до історії нашого краю. Цього дня відбулося прощання із земляком-учасником бойових АТО молодшим сержантом Володимиром Олександровичем Шульгою. Десятки людей зібралися біля Всіхсвятської церкви, де проходила панахида по загиблому. Віддати останню шану прийшло керівництво району, рідні, друзі, бойові товариші, знайомі та просто ті люди, які співчувають незбагненному горю великої втрати 23-річного юнака. Скромний, чесний, мужній син своєї країни поклав життя за свободу та незалежність Держави, приймаючи участь у бойових діях на сході України, пише semenivka.com.ua
Прощальні слова сказали селищний голова Людмила Милашевич, заступник військового комісара Полтавської області Едуард Бородай, директор Веселоподільської ЗОШ І-ІІІ ст. Наталія Іванина, голова батьківського комітету Семенівського НВК №1 ім. М. М.Хорунжого Леся Дорошенко. Володимир Шульга загинув 12 лютого, під Дебальцевим. Ворог намагався взяти місто, тривали найзапекліші бої, але завдяки зусиллям та героїзму наших захисників, у тому числі Володі, українські позиції були утримані. Він загинув у палаючому танку, для ідентифікації тіла знадобилася експертиза ДНК. На долю Володі випали складні випробування – у 13 років залишився без мами, тато після отриманої травми залишився інвалідом, разом із братом та сестричкою його виховувала бабуся. Та це не зламало хлопця – усі, хто його знав, відзначають його скромність, доброту, справедливість. Після закінчення школи навчався у Кременчуцькому училищі №7.

У 2009 році Володимира призвали на службу до ЗСУ, по якій він уклав контракт і служив механіком-водієм 30 ОМБ. Після закінчення контракту короткий час перебував удома, і невдовзі знову повернувся до військової служби. З перших днів окупації Криму стояв на кордоні у Херсонській області. Із серпня 2014 року – боєць АТО. Брав участь у боях під Савур-Могилою, Іловайськом, Дебальцевим, пройшов пекельні бої. І ось його життя обірвалося…він віддав його за мир та спокій на нашій землі, заради усіх нас.

Ховали молодшого сержанта Володимира Олександровича Шульгу під Гімн України, салютування з автоматів та гіркі сльози багатьох односельців.
Вся громада Семенівщини схиляє свої голови в знак вічної пам’яті загиблого воїна і приносить глибокі співчуття родині загиблого, його рідним і близьким людям, тим, хто пліч-опліч з ним відстоював і боронив територію рідної країни від загарбника. Вічна і світла пам’ять герою неоголошеної війни!

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин