На Раківку вже почали подавати гарячу воду

Принаймні такий результат переговорів, які сьогодні провів перший заступник міського голови Віктор Калашник з керівництвом Кременчуцької філії ПАТ «Полтаваобленерго», керівництвом ТЕЦ вагонобудівного заводу, керівництвом ПАТ «Кременчукгаз», КП «Теплоенерго», начальником Департаменту житлово-комунального господарства ОДА Олександром Тонковим, заступником міського голови Сергієм Ярошем.

Сторони досягли порозуміння зі спірних питань і накреслили шляхи подальшої співпраці. Як зазначив Віктор Калашник, незважаючи на всі труднощі, які сьогодні виникають, необхідно, перш за все, враховувати інтереси громадян. Завдання міської влади знаходити шляхи вирішення будь –яких складних ситуацій і працювати на задоволення потреб територіальної громади міста. В даному випадку – це забезпечення їх такою послугою, як гаряче водопостачання. Тож сьогодні на правобережжі міста гаряча вода в кранах кременчужан має знову з”явитися.

А Сергій Ярош пояснив, що ПАТ”Кременчукгаз” посилаючись на НАК “Нафтогаз” відмовлявся подавати гарячу воду в цей район. Причина: багатомільйонні борги вже за спожите тепло і гарячу воду. Зокрема лише КП “Теплоенерго” кременчужани заборгували більше 8 млн. грн.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин