Начальник міліції Полтавщини Бех оголосив війну хабарникам

До дисциплінарної відповідальності притягнуто 692 правоохоронців, з яких 42-і особи – це працівники ДАІ, одного з яких звільнено з ОВС, 3-х – звільнено з посади. Загалом за порушення дисципліни і законності у 2015 році звільнено 19 працівників органів та підрозділів УМВС.

На прес-конференції, яка відбулась 2-го липня в УМВС за участю особового складу ДАІ Полтавщини, начальник міліції Олег Бех оприлюднив результати перевірок за фактами незаконних дій працівників Державтоінспекції та закликав громадськість до максимальної співпраці у протидії хабарництву.

Звертаючись до особового складу ДАІ УМВС, Олег Бех запевнив, що протидіяти корупції та хабарництву в лавах відомства буде вельми жорстко та принципово. Озвучивши непохитну позицію, полковник міліції наголосив на тому, що на будь-який факт незаконних дій правоохоронця буде миттєва адекватна реакція керівництва міліції.

Головний міліціонер окремо зупинився на негативній статистиці притягнення порушників дисципліни і законності до юридичної відповідальності. Так, з початку року, за інформацією керівника УМВС, відкрито 43 кримінальні провадження за фактами незаконних дій працівників міліції, які були виявлені відповідними відомчими службами органів внутрішніх справ. Зокрема, органи прокуратури розслідують 4-и кримінальні провадження, відкриті за фактами незаконних дій працівників Державтоінспекції.
У 2015 році за вчинення кримінальних правопорушень засуджено 1-го працівника міліції. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 692 правоохоронців, з яких 42-і особи – це працівники ДАІ, одного з яких звільнено з ОВС, 3-х – звільнено з посади. Загалом за порушення дисципліни і законності у 2015 році звільнено 19 працівників органів та підрозділів УМВС.

Окремо начальник УМВС зупинився на результатах службового розслідування за фактами одержання хабара працівниками ДАІ Полтавщини, опублікованими в Інтернеті. Він повідомив, що одного працівника звільнено з органів внутрішніх справ, іншого – звільнено з посади. Окрім того, Олег Володимирович поінформував, що за аналогічною інформацією призначено іще одне службове розслідування.

Акцентуючи на тому, що ганебною поведінкою такі працівники міліції дискредитують відомство, очільник міліції зауважив:
– Протиправні вчинки окремих патрульних не тільки зводять нанівець позитивні здобутки міліції, але й компрометують колег, які сумлінно виконують свої службові обов’язки. Сьогодні ми зібрали особовий склад ДАІ Полтавщини, щоб довести наші принципові вимоги до кожного працівника. Можна вважати це серйозним попередженням. Якщо у подальшому будуть виявлені подібні факти, то наслідки будуть безапеляційні.

Оприлюднивши принципову позицію, Олег Бех звернувся до громадськості із закликом – долучитися до боротьби з негативним явищем. Зробити це можливо будь-яким зручним способом, зокрема, зателефонувати на «гарячу лінію» УМВС: (0532) 51-77-57, 51-77-02 або 56-22-33.
ВЗГ УМВС України в По

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин