У Кременчуці через вандалів з божих корівок зроблять гірку

Фото з сайту “Кременчуцька газета” під час минулого акту вандалізму

Працівники КП “Благоустрій Кременчука” вчора після обіду приступили до реконструкції клумб “Божа корівка”. Планується із двох симпатичних клумб зробити одну.

Минулого тижня вандали досить жорстко понівечили клумби в сквері “МакДональдс”. Повиривали і витоптали виключно червону бегонію, білої не чіпали. Але найбільше дісталося композиції “Божа корівка”. В буквальному сенсі варвари розтрощили одну із клумб, (розламали голову і тулуб).Старалися від “щирого серця” видно металевий каркас. вирвані квіти були розкидані навкруги по газону.

Сьогодні коли комунальники прибули в сквер з”ясувалося,- за три вихідні кременчужани постаралися ще більше знищити клумбу. Тож прийнято рішення відносити лише одну клумбу, за рахунок іншої,більш зруйнованої.

Швидше за все, це буде просто червона гірка посеред газону, голову у корівки теж приберуть, вона відновленню -не підлягає. За словами однієї із працівниць підприємства , не потрібно бути спеціалістом, щоб зрозуміти- на каркас клумби вилазили із ногами, тому вона і розвалилася. Так само знищили і голову комасі.

Як будуть відновлювати інші клумби в сквері, на підприємстві ще не знають . Червоної бегонії у них для висадки вже немає. Будуть шукати вихід із ситуації, засаджувати витоптані галявини , але чим, стане зрозуміло пізніше, поки що рахують скільки знищено квітів і на яку суму та прополюють від бур”янів.

Сюжет Тетяни Андрєєвої в “Кременчуцьких новинах”

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин