У Кременчуці школу-дитсадок ще не добували, а дах потік

Підрядники чомусь не поспішають із закінченням будівельних робіт, а дах на школі-дитсадку, що у кварталі 278, вже потік

Сьогодні під час щотижневої апаратної наради перший заступник міського голови Віктор Калашник поцікавився тим, якими темпами ведуться будівельні роботи школи-дитячого садка у кварталі 278. Зокрема запитав, чому підрядна організація, яка є виконавцем будівельних робіт, до цих пір не прискорила темпи.

Як зазначив керівник управління капітального будівництва Микола Шендрик, за умовами договору на будівництві даного навчального закладу має працювати 100 робітників. Наразі ж на ньому від сили працює 25-30 підрядників.

Також керівник міста поцікавився станом покрівлі школи –дитсадка після дощів. Як з’ясувалося, покрівля протекла, що само собою свідчить про погану якість виконаних робіт. Віктор Калашник наголосив, що за це слід пред’явити серйозні претензії до підрядної організації і заставити її ліквідувати виявлені дефекти.
Віктор Калашник звернувся до заступника міського голови Геннадія Музики, який курує будівельну галузь міста, з настійним проханням вирішити питання прискорення будівельних робіт та посилити контроль за їх проведенням.

Тим паче, що станом на сьогоднішній день ніяких проблем із фінансуванням немає. Тож чи прийме 1 вересня новий навчальний заклад учнів і вихованців насамперед залежить від будівельників.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин