У кременчуці на зарплату медикам не вистачає 14 млн грн

Перший заступник міського голови намагається вирішити питання виплати заробітної плати медикам і педагогами з керівництвом області та держави

На щотижневій апаратній нараді у Кременчуцькому міськвиконкомі начальник управління охорони здоров’я Максим Середа зазначив, що наразі для медиків найболючіше питання — це виплата індексацій та заробітної плати працівникам галузі охорони здоров’я.

Максим Середа зазначив, що фінансування галузі здійснюється за рахунок коштів державного бюджету. До кінця року на зарплату медикам не вистачає близько 14 млн. грн. Управління охорони здоров’я з цього питання зверталося з листами до обласного керівництва, профільного міністерства, Міністерства фінансів, але питання залишається невирішеним. Про це повідомили у прес-службі Кременчуцької міськради.

Перший заступник міського голови Віктор Калашник з цього питання також звертався за допомогою до голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка. Той обіцяв на своєму рівні сприяти у вирішенні проблеми.

Досить складна ситуація і в галузі освіти, яка теж фінансується за рахунок коштів субвенції державного бюджету. До кінця року освітянам не вистачає майже 15 млн. грн. Віктор Калашник звернувся листом до Міністра освіти і науки України, у якому зазначив, що при плануванні видатків на заробітну плату по закладам освіти на 2015 рік було враховано індексацію грудня 2014 року та не враховувались видатки на зростання виплат по індексації заробітної плати працівникам освіти починаючи з січня 2015 року. У розрахунках субвенції на освіту також не враховувались учні з сімей переміщених осіб з Донецької, Луганської областей та АР Крим.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин