Кішки лікують людей

Напевно, всі знають, що кішки дуже добре можуть діагностувати у людей різні хвороби. Тварина швидко знаходить хворе місце, яке вас турбує, притискається до нього, при цьому зігріває теплом свого тіла, іноді випускає кігтики, перебирає не поспішаючи лапками і тим самим робить приємний масаж.

Кішки дуже добре впливають на нашу психіку і в цілому на нервову систему, а також прекрасно замінюють антидепресанти. Найкраще у кішкотерапії – це відсутність будь-яких протипоказань (звичайно, якщо у Вас немає алергічної реакції на кішок узагалі).

Візьміть для себе на замітку, що котячу терапію для лікування різних захворювань найкраще використовувати в певний час:

– вечір добре підходить, щоб зняти втому;

– захворювання, пов’язані з легенями, слід лікувати з 15-ої до 17-ої години;

– проблеми зі шлунком і кишківником – з 17-ої до 19-ої години;

– серцево-судинні – з 11-ої до 12-ої години.

Якщо у Вас часті головні болі і нерідко проблеми з тиском, тоді на п’ять хвилин кілька разів на день слід класти улюблену кішечку на шию – виходить найприємніший і найбільш м’який у світі комір.

Уявіть, кішка навіть може допомогти вам позбутися безсоння! Щоб цього домогтися, слід по п’ять хвилин на день організовувати для себе ось такі сеанси: сідаємо за стіл, закриваємо очі, притискаємо кішку до лоба і до шиї.

Під час депресії досить просто грати з кішкою хоча б півгодини на день. Сеанси кішкотерапії – це непоганий варіант для лікування суглобів, а також захворювань, що стосуються гінекології. В останньому випадку потрібно лягти і посадити кішку хвилин на тридцять на низ живота.
Якщо турбують аритмії, слід посадити тварину до себе на груди. Котячий масаж ніг і рук, який тварина робить своїми лапками – хороший засіб при паралічі кінцівок. Якщо болить печінка, дозвольте кішці трохи посидіти у Вас на животику. Добре, якщо вона побуде там хвилин двадцять. Бажано все це повторювати кілька разів на день.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин