Полтаві дозволили приймати матчі Єврокубків

Віце-президент UEFA Григорій Суркіс повідомив, що двом українським містам дозволили приймати домашні матчі єврокубків.

“Дозвіл Дніпропетровську та Полтаві приймати єврокубкові поєдинки Дніпра і Ворскли відповідно дали ще голосуванням виконкому UEFA, що відбувся в Празі 29 червня перед фіналом молодіжного чемпіонату Європи. UEFA дав позитивну відповідь на звернення Федерації футболу від 14 травня цього року. Я в тому засіданні виконкому, як ви розумієте, брав участь”, – зазначив він.

Однак, до позитивного рішення є й застереження, насамперед, це – географічна близькість до Сходу, де проведення матчів єврокубків і збірних заборонено. Тобто є проблема безпеки, – повідомляє ukrnews24

“Щодо Полтави, то додатковою проблемою є логістична – аеропорту в робочому стані фактично немає. І прямий приліт, і доставка чартером з Київського аеропорту відпадають. Ось з цим і залишалося розібратися. Я кожен день був на прямому зв’язку з директором департаменту змагань UEFA Джорджо Маркетті та президентом “Ворскли” Костянтином Жеваго – що робити, як усунути проблему”, – зазначив Суркіс.

Перебравши всі варіанти, зійшлися на тому, що необхідно забезпечити трансфер з аеропорту Бориспіль до Полтави – простіше кажучи, автобус з міліцейським супроводом, адже дорога там хороша.

Що стосується аеропорту Дніпропетровська, то з ним все в порядку – міжнародні рейси він приймає і, на відміну від Харківського, не входить до тих, куди міністерства закордонних справ різних держав не рекомендують літати. До речі, якщо комусь із суперників Ворскли зручніше буде прилетіти до Харкова – це їхнє право, і полтавський клуб теж зустріне гостей з дорогою душею. «Не рекомендовано” не означає “заборонено”.

Чому не розповіли всім відразу? Чекали офіційного листа з UEFA, і ось воно прийшло … Почекайте, зараз зачитаю “шапку”: Федерації футболу України, виконавчому директору Володимир Генінсон, копія – віце-президенту UEFA Григорію Суркісу. У цьому листі викладається те, про що я тільки що вам розповів”, – зазначив Суркіс.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин