У Кременчуці військові аташе цікавились безробіттям, мобілізацією і Кременчуцькою народною республікою

Два дні з робочим візитом у Кременчуці перебувають військові аташе Республіки Казахстан, США, Литовської Республіки, Китайської Народної Республіки, Республіки Корея, Королівства Швеція, Ісламської Республіки Пакистан, Угорщини, Ісламської Республіки Іран, Соціалістичної Республіки В’єтнам, Словацької Республіки, Турецької Республіки.

У програмі зустріч з керівництвом міста, відвідування кременчуцьких підприємств, що працюють на оборонну промисловість, екскурсія в парк Миру, в музей авіації . Сьогодні гостям запропонують ознайомитися з авіаційними тренажерами ТОВ «Хелітрейнінг України», а завтра заплановано візит до Кременчуцького льотного коледжу .

Вже сьогодні Кременчук презентував перший віце-мер Віктор Калашник: «У нас багато заводів, які готові стати на військові рейки і випускати військову продукцію. Хотілося б, щоб цей процес швидко закінчився і заводи повернулися до повсякденного випуску продукції».

Проте гостям офіційної презентації видалось мало. І аташе з питань оборони Литви Міндаугас Квіклус захотів ґрунтовніше дізнатися про соціальну обстановку в місті, про безробіття та про мобілізацію.

Одне із запитань було про те, чи реально, що в місті з’явитися Кременчуцька народна республіка.

Проте Віктор Калашник запевнив, що Кременчуці обстановка спокійна і ніяких сепаративних настроїв немає. «У нас одна небезпека – дуже гарні дівчата», – повторив він неодноразово.

Олена Ліпошко, фото Дмитра Бабця

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин