Кременчук прийматиме фестиваль урбаністики (повна програма)

З 8 по 12 липня у Кременчуці відбуватиметься перший міжнародний фестиваль урбаністичної культури «Трансформери». Унікальний для міста захід організований некомерційною спільнотою сквотерів з Брюсселя «Комуна» та незалежною культурною організацією з Кременчука «Культурний діалог».

Фестиваль об’єднає іноземні та національні урбаністичні ініціативи навколо створення креативних публічних просторів у місті. Темою фестивалю є «Твоє місце в місті». За допомогою українських та закордонних митців, урбаністів та науковців учасники заходу спробують перетворити простір міста на сталі майданчики для культурної, мистецької та соціальної взаємодії між мешканцями.

«Все почалося з участі в міжнародній програмі «Тандем», в межах якої культурні організації з України мали змогу співпрацювати зі своїми колегами з ЄС, шукати партнерів для створення спільних проектів. Там я познайомилася з Вікторією, яка представляла брюсельських скватерів. Ми вирішили, що наша діяльність чимось схожа. У Кременчуці немає потужної мистецької комуни, спільноти, тому ми вирішили її створити, згуртувати за допомогою важливих для міста ініціатив розвитку покинених просторів. Ризики сприйняття фестивалю городянами ми об’єктивно оцінювали ще на початку роботи над проектом. Нам вже доводилося стикатися з нерозумінням, агресивною критикою, цензурою. Більше трьох місяців ми намагаємося підібрати простір, який би нам дозволили трансформувати, але весь час виникали якісь перепони. Зараз цю проблему вдалося владнати. Будемо ревіталізувати занедбаний кінотеатр просто неба та міський парк», − поділилася з Cultprostir Ірина Каць, одна з координаторок проекту.

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ «Трансформерс»

10 липня 2015 року – п`ятниця

13:45-15:30 Збір о 13:30 біля Художнього салону (бульвар Пушкіна,7).
Лекція професора географії, урбаністичних та азійських студій в універститеті Темпл (США) Романа Цибрівського “Дніпро, Київ та інші міста України”.

16:00-17:30 Міський Палац культури (2 поверх, Мармурова зала).
Презентація книги «Мистецтво українських шістдесятників» Марії Ланько та Лізавети Герман (м. Київ). Презентація результатів фотодослідження «Мозаїки Кременчука» фотографa Євгена Нікіфорова, (м. Київ).
Модераторка: Валентина Крамаренко.

18:00-19:30 Мала зала Міського Палацу культури
Сучасне бельгійське кіно. Кіновечір та зустріч  з режисерами Полом Картроном та Марго Фрутьє.
Модераторка: Вікторія Миронюк.

20:00 Закинутий фонтан біля кінотеатру «Дніпро», парк «Придніпровський»
Вечірка-відкриття фестивалю «Ttansformersss»: музика – DJ Zveroboy (м. Кременчук), презентація інтервенції художника Єжи Коноп’є (м. Київ).

11 липня 2015 року – субота

10:00-13:00 площа Перемоги
Партисипативний мистецький проект-дослідження «Референдум» з кінорежисером Полом Картроном (м. Брюсель) та Шурою Васіною (м. Кременчук).

14:00-17:00 Палац культури «Кредмаш»
Майстер-клас із дослідження фантомного тіла «Фантом Раю. Пам’ять та галюцинаційний потенціал відсутнього» Гаї Карольчак (м. Познань, Польща). Попередній запис за адресою: [email protected]

19:00-20:30 П’ятак, парк «Придніпровський»
Лекція урбаністаІ горя Тищенка (м.Київ): «Міські культурні ініціативи і повернення публічних просторів».

20:30П’ятак, парк «Придніпровський»
Нічний кінофестиваль «32 травня»: Культурне різноманіття – основа розвитку міста.
Документальні фільми від кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA в Кременчуці та Фестивалю кіно і урбаністики «86».

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин