На Полтавщині даїшники затримали вантажівку, яку вважали викраденою в Луганській області

Під час перевірки автомобіля марки КАМАЗ правоохоронці встановили, що він перебуває у розшуку як викрадений.
7 липня, близько 6-ї години, на посту ДАІ «Чутове» спрацювала система відеоконтролю «Рубіж». Працівники взводу дорожньо-патрульної служби зупинили вантажний автомобіль марки КАМАЗ під керуванням 46-річного мешканця Луганської області.

У ході подальшої перевірки представники Державтоінспекції встановили, що даний транспортний засіб розшукується Станично-Луганським райвідділом міліції. Автомобіль викрала в Луганській області озброєна група у період з серпня по грудень 2014 року.

КАМАЗ та водія передали слідчо-оперативній групі Чутівського районного відділу міліції. Перевірка триває, повідомила прес-служба УДАІ УМВС України в Полтавській області.

ДОПОВНЕНО
У ході подальшої перевірки працівники міліції з’ясували, що даний транспортний засіб був помилково внесений до бази даних розшукуваних автомобілів. Як пояснили законні власники, у 2014 році на їхньому підприємстві в Луганській області дійсно мав місце факт викрадення автомобілів озброєним злочинним угрупуванням. Підприємці подали до правоохоронних органів список викрадених автомобілів, до якого помилково внесли і вищезгаданий КАМАЗ. Власники надали працівникам міліції всі необхідні підтверджуючі документи та просять припинити подальшу перевірку.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин