На Полтавщині діє станція, яка може забезпечити країну дешевою енергією

Газ, що постачається Росією в Україну, стає все дорожчим, і влада країни шукає більш вигідні та економічні альтернативи. Між тим, фахівці сонячної станції Миргорода вважають, що зовсім необов’язково купувати за кордоном дорогий газ – Україна може забезпечити всіх громадян енергоресурсами самостійно, і вони обійдуться країні набагато дешевше, пише “Бізнес”

Найбільша сонячна станція України давно працює в Миргороді. На сьогоднішній день вона має всього 29 квадратних метрів фокусуючих дзеркал, однак, якщо запустити такі станції по всій Україні, держава зможе отримати дешеві ресурси. Приміром, в одному з міст Данії успішно працює станція з 830 квадратними метрами дзеркал, що дозволяє забезпечити енергією тисячі будинків. Якщо Росія не хоче продавати газ за нижчими цінами, влада нашої країни повинна задуматися про інші способи отримання енергії.

Якщо порівнювати ціни, то зараз вартість тепла, одержуваного з газу, наближається до 4 евроцентів за кВт/годину, а тепло сонячної станції коштує 2 євроценти. Сонячні нагрівачі станції Миргорода обходяться приблизно в 10 євро за квадратний метр, що у двадцять разів менше вартості стандартних сонячних колекторів. Поки київська влада шукає, де купити дешевий газ, в Миргороді пропонують незвичайну альтернативу, яка в майбутньому може зацікавити уряд.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин