У Кременчуці учасникам АТО видали посвідчення . Родині загиблого – нагороду

Сьогодні у мерії Кременчука секретар міської ради Василь Івко вручив батькові сержанта Миколи Мартинюка, який проходив службу у 95-й окремій аеромобільній бригаді і загинув 5 травня 2015 року під час АТО на Донеччині, державну нагороду – орден «За мужність» ІІІ ступеня.

Десятьом кременчужанам, які брали участь у антитерористичній операції на сході України, зокрема: Олегу Бормишеву, Ростиславу Карпову, Дмитру Співаку, Олександру Зоріну, Андрію Плосконосу, Миколі Ладиці, Сергію Мирному, Євгену Писанці, Сергію Гречці та Ігорю Мулявці керівник міста вручив посвідчення учасника бойових дій та нагрудний знак.
Василь Івко подякував військовим за мужність і героїзм, виявлені під час участі в антитерористичній операції на сході України, за те, що за першим покликом Батьківщини вони стали на захист незалежності і цілісності України. Від імені всієї кременчуцької громади він також висловив щирі співчуття та слова вдячності рідним загиблого героя за виховання справжнього патріота своєї країни.

Василь Івко зазначив, що сподівається на найскоріше завершення цієї кривавої неоголошеної війни, щоб кременчужани, як і всі жителі України, могли жити у мирі і розбудовувати свої міста і країну.

Фото Дмитра Бабця

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин