У Кременчуцького міськвиконкому може з’явитись підшефна військова частина

Міністерство оборони надало відповідь на звернення міської та обласної влад щодо визначення 5 БТГр «Кремінь» (в/ч пп В2749) підшефною частиною виконавчого комітету Кременчуцької міської ради

17 квітня виконавчий комітет Кременчуцької міської ради направив листа до голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка з проханням порушити перед Міністерством оборони України клопотання про визначення 5 БТГр «Кремінь» (в/ч пп В2749) підшефною частиною виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. Полтавською обласною державною адміністрацією відповідне клопотання до Міністерства оборони України було направлено. Крім того, під час уточнення Переліку з’єднань, військових частин, військових навчальних закладів, установ та організацій Збройних Сил України, над якими здійснюється шефство, облдержадміністрацією також надана пропозиція включити до нього в/ч В2749.

На звернення Полтавської обласної державної адміністрації Міністерство оборони України надало відповідь, у якій зазначено, що актуалізація Переліку з’єднань військових частин, військових навчальних закладів, установ та організацій Збройних Сил України, над якими здійснюється шефство, у Міністерстві оборони проводиться щорічно у термін до 1 вересня. У листі також повідомляється, що на даний час в/ч В2749 перебуває у стадії формування і відповідно до вимог керівних документів може бути включена до Переліку лише після завершення усіх організаційних заходів. Про це повідомляє прес-служба міськвиконкому.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин