Як в Кременчуці обговорюватимуть об’єднання громад

Міська рада затвердила Порядок проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад

7 липня 2015 року на пленарному засіданні LХ сесії Кременчуцької міської ради прийнято рішення «Про затвердження Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад». Він визначає механізм проведення громадського обговорення та основні вимоги до його організації та розгляду питань про добровільне об’єднання територіальних громад відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Рішення про проведення громадського обговорення приймається його організатором з урахуванням вищезазначеного закону і повинне містити питання, що виноситься на громадське обговорення, строк його проведення та імена відповідальних осіб. Організатори самостійно визначають форми його проведення (конференція, форум, громадські слухання, засідання за круглим столом, збори, зустрічі, теле- або радіодебати, Інтернет-конференції тощо).
Пропозиції учасників громадського обговорення мають подаватися у письмовій чи усній формі, надсилатися електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка її подає. Юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.
Більш детально з даним рішенням можна ознайомитися на офіційному сайті Кременчуцької ради у розділі «Нормативно-правова база», повідомила прес-служба міськвиконкому.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин