Звернення вйськового комісара Кременчука

«Шановні кременчужани та жителі району! Відповідно до рішення керівництва держави з 18 червня 2015 року в України розпочалася шоста черга часткової мобілізації до лав Збройних Сил України та інших військових формувань, тривалість заходів виконання якої становитиме 60 діб.
Попередні п’ять черг показали, що мешканці м.Кременчука та району не залишилися байдужими до біди, яка виникла на сході нашої країни. Тому до військових частин Збройних Сил України та інших військових формувань були мобілізовані військовозобов’язані відповідно до розрахунку вимог Генерального штабу ЗС України.

Але настав час замінити тих, хто тривалий період перебуває на передовій в зоні АТО, дати можливість їм перепочити.
Звертаюся до Вас, мешканці міста та району, громадяни України чоловічої статі віком від 20 до 60 років, які в попередні роки проходили військову службу в Збройних Силах України та інших військових формуваннях і мають військово-облікову спеціальність та досвід служби.
Якщо хтось не отримав повістку (запрошення) з Кременчуцького ОМВК, прошу прибути до військкомату за місцем реєстрації й перебування на військовому обліку (або за місцем фактичного проживання) для уточнення даних, проходження медичного огляду та визначення потреби в призові по мобілізації. З собою мати документ, який засвідчує особу (паспорт), ідентифікаційний код, військовий квиток.
Адреса Кременчуцького ОМВК та телефон чергового:

м.Кременчук, вул. Генерала Жадова, б.6, телефон 2-10-35.

Довожу до відома громадян, що держава зокрема встановила такі пільги для мобілізованих:
– збереження за мобілізованим місця роботи (посади), середнього
заробітку на особливий період, але не більше одного року;
– державна реєстрація підприємницької діяльності мобілізованих
фізичних осіб-підприємців – не припиняється;
– з початку і до закінчення особливого періоду мобілізованим не
будуть нараховуватись штрафні санкціі, пеня за невиконання зобов’язань перед юридичними та фізичними особами, в тому числі банками, а також відсотки за користування кредитом.
Маю надію, що наше місто та район зможе і цього разу забезпечити Збройні Сили України висококваліфікованими військовими кадрами, згуртуватись для посилення нашої армії і оборони держави в цілому, для здобуття Перемоги! Слава Україні! Слава Героям!», – повідомив військовий комісар Кременчуцького об’єднаного міського військового комісаріату Роман Сушко.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин