Чичваркін підтвердив, що є претендентом на посаду голови “Укрнафти”

Сьогодні, 10 липня, опальний російський бізнесмен Євген Чичваркін підтвердив, що отримав пропозицію стати претендентом на посаду голови “Укрнафти”. Як пише “Українська правда”, бізнесмен зазначив, що “поки рано чомусь радіти”.

“Було кілька зустрічей і, як мені здалося, є перспективи, хоча ситуація в українській економіці відверто погана. Ситуація складна, і завдання, яке переді мною стоїть, теж архіскладне. Я зі свого боку докладу всіх зусиль, щоб виправдати довіру, провести всі необхідні реформи, щоб поліпшити фінансовий стан компанії”, – сказав Чичваркін. Він підтвердив, що зустрічався з прем’єром Арсенієм Яценюком. Крім того, Чичваркін заявив, що з не зв’язувався з бізнесменом Ігорем Коломойським, передає ТСН.

“У мене немає завдання захищати когось з акціонерів, я за процвітання. І не думаю, що у нас можуть бути якісь конфлікти з ним, якщо все-таки я очолю компанію”, – заявив він. Також бізнесмен зазначив, що його “головне завдання збільшити капіталізацію найбільшої нафтової компанії”. При цьому Чичваркін не зміг прокоментувати той факт, що його не було у фінальному списку претендентів на посаду голови “Укрнафти”. Нагадаємо, що Коломойський називає порушенням можливе призначення Чичваркіна головою “Укрнафти”.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин