Мера Полтави Мамая забрали на огляд в наркодиспансер

До міськради Полтави прибула міліція.

Правоохоронці опитують активістів, котрі бачили, як мер міста Олександр Мамай на автомобілі “Фольксваген” збив депутата міськради Олександра Шамоту та чоловіка років 60. Частина активістів свідчити відмовляються. Пояснюють, не хочуть оприлюднювати свої дані.

Сам Олександр Мамай стояв біля будівлі міськради. Автівку, на якій він намагався поїхати, заблокували люди. Кажуть, що роблять це для того, аби міський голова не встиг змити кров з капоту до приїзду криміналістів.

“Олександр Мамай сьогодні спричинив ДТП. Тому міліція обов’язково має доставити його в наркодиспансер і перевірити: чи не під дією він якихось препаратів. Та і взагалі, яке він мав право сідати за кермо автомобіля, не маючи при собі водійських прав”, – заявив нардеп від Блоку Петра Порошенка Сергій Каплін.

Наразі відомо, що Олександра Мамая таки забрали для огляду в наркодиспансер. Постраждалого Олександра Шамоту госпіталізували в одну з міських лікарень. Він жаліється на слабкість та головний біль, пише “Газета”

Нагадаємо, сьогодні близько 200 активістів пікетували міськраду Полтави з вимогою знизити ціну на проїзд у громадському транспорті. Від натовпу мер міста Олександр Мамай тікав через чорний хід. Коли намагався автомобілем від’їхати від будівлі міськради – збив Олександра Шамоту та чоловіка років 60. В останнього – розбита голова.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин