У Черкасах рятувальники зняли хлопця з 120 метрової труби

У Черкасах рятувальники зняли хлопця з 120 метрової труби. Про це повідомили у прес-службі ДСНС Черкаської області.
П’ятеро молодиків, перебуваючи у нетверезому стані, залізли на димову трубу газової котельні, що розташована поруч із річковим портом.
Оглянувши місто з висоти пташиного польоту, троє хлопців та дівчина спустилися, а четвертий, перелякавшись, попри вмовляння друзів, від спуску відмовився.

Інформація до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС надійшла від служби охорони, яка після спрацювання сигналізації прибула до припортової котельні ВП “Черкаська ТЕЦ”, яка належить ПАТ “Хімволокно”.

До котельні також терміново прибула оперативна група управління ДСНС, а також фахівці психологічної служби.

Під час спілкування із учасниками пригоди, стало відомо, що група молоді, чотири місцевих хлопця та дівчина, які приїхали до Черкас із Київського Подолу, напередодні проводили час в одному з нічних клубів. Вже під ранок у хлопців виникла ідея оглянути місто на Дніпрі під час сходу сонця. Для цього вирішили скористатися трубою котельні, яка знаходилася неподалік від місця відпочинку молоді.

Опинившись на висоті, один з хлопців злякався і відмовився спускатися.

Згодом, коли на місце події почали прибувати автомобілі спеціалізованих служб міста, молодик почав загрожувати суїцидальним стрибком, якщо вони не поїдуть. На підтвердження свого наміру молодий чоловік скинув вниз годинник та кросівки.

Врахувавши небажання хлопця спілкуватися із представниками міліції, до нього погодився піднятися професійний альпініст.
Узявши з собою необхідне спорядження, а також радіостанцію, він піднявся на 120 метрову трубу і за порадами психолога, який підтримував з ним постійний контакт, зумів переконати потерпілого спуститися на землю.

Вже після спуску з потерпілим було проведено спеціальну психокорекційну роботу, під час якої вдалось відновити його психологічний стан.

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин