У Кременчуці перший день вступної кампанії відзначився чергами

У Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського розпочався прийом документів від абітурієнтів. Сьогодні всі бажаючі мали змогу подати документи на вступ. Надалі зробити це абітурієнти можуть до 31 липня включно.

Прийом документів проводиться у другому корпусі університету. Абітурієнт повинен мати з собою певний перелік документів. Заяву, яку подає до приймальної комісії, він пише особисто. Там треба вказати напрям підготовки та обрану спеціальність.

«Вісник» побачив величезні черги до приймальної комісії. Вже пізніше стало відомо, що сьогодні, у перший день прийому документів, ближче до обіду “зависла” електронна програма вступу до вишів. Абітурієнти подають документи не лише через приймальні комісії ВНЗ. Дехто, не виїжджаючи з дому, теж кинувся це робити у перший день.

Також «Віснику» не змогли повідомити інформації щодо найбільш актуальної спеціальності в КрНУ ім. Михайла Остроградського. Адже вступ ще тільки розпочато. В університеті чималий вибір факультетів, тому вибрати для себе щось найбільш підходяще абітурієнт може .

Вперше Кременчуцький універ оголошує набір за напрямом «Охорона праці». Прийом документів, як і для інших напрямів, з 10 по 31 липня 2015 року. Також, у 2015 році відкрито нову спеціальність за напрямом “Дизайн” (“Дизайн середовища”  і “Графічний дизайн та реклама”). Тут проводиться творчий конкурс з рисунку.

Олена Телятник

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин