У Кременчуці скандальне будівництво на Першому Занасипі призупинили

На час, доки працює спеціальна комісія і проводяться спеціальні експертизи.

Сьогодні в мерії Кременчука працювала комісія, яку очолив заступник міського голови, що курирує будівництво, Геннадій Музика. До складу комісії увійшли депутати міськради – члени постійної депутатської комісії з питань будівництва, головний архітектор міста Олександра Волощенко, представник забудовника, а саме компанії «Набережний квартал» і мешканці Першого Занасипу.

vestnik.1161010-8378-1otpjog.jpeg

Цю комісію створили за дорученням секретаря міськради Кременчука Василя Івка. Нагадаємо, перед засіданням минулої сесії міськради кременчужани, що мешкають по вулиці 50 років СРСР, влаштували мітинг під стінами мерії в знак протесту проти будівництва, розпочатого біля їх будинків. Депутати навіть зняли на доопрацювання питання, що стосувалось цього будинку. Люди провели громадські обговорення. До речі, серед мешканців Першого Занасипу були як ті, що схвалюють будівництво, так і противники.

Аргумент проти: початок будівництва може призвести до руйнування сусідніх будинків, в яких вони живуть. А мешканці будинку №1, що по вулиці 50 років СРСР, взагалі стверджували, що живуть в аварійному будинку.

На це віце-мер Геннадій Музика повідомив, що будівельники готові провести експертизу сусідніх будинків, Держінвестекспертизи проекту нового будівництва, побудувати два дитячі майданчики, досліджувати комунікації в районі забудови.

Із свого боку депутат Віталій Таценюк заявив, що звернувся до експертів і запропонував провести експертизу, яка дасть відповідь, чи впливає будівництво нового будинку на сусідні будинки. Його аргумент, якщо експертиза буде позитивною, то будівництво має вестися, бо це додаткові робочі місця для кременчужан, інвестиції в місто.

Поки ж що порушення забудовника, що вони до рішення сесії міськради поставили паркан. За це їх можуть оштрафувати. В іншому претензій немає.
Головний архітектор міста Олександра Волощенко зазначила, що забудовники отримали всі документи на забудову і пройшли всі узгодження.

У підсумку наради противники пообіцяли, що якщо будуть проведені всі названі вище експертизи і будинок почне будуватися, то вони будуть контролювати весь хід будівельних робіт. Поки що будівництво призупинено.

Олена Ліпошко

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин