Куди прилаштувати битий посуд

Феншуй категорично забороняє користуватися тріснутим посудом. Навіть якщо це ваш улюблений кухлик із мікроскопічної тріщиною. Крізь тріщини в посуді енергія Ци випаровується, не потрапивши до господаря розбитого посуду. Тож тіло не отримує енергетичного живлення.

До того ж відколи, гострі кути і лінії, що неминуче супроводжують кожну тріщину, залучають і чіпляють енергію руйнування.

Але ж трапляється, що викинути улюблений посуд шкода. Виявляється, що робити це необов’язково. Феншуй щодо цього жодних категоричних заборон не дає, навпаки, заохочує творчий підхід та креативні рішення.

Як же використати битий, але гарний кухоль, тарілку, чашку або навіть супницю?

• Можна добити посуд молотком, охайно загорнувши його у щільний полотняний мішечок, а отримані черепки використати для оздоблення художнього панно на стіну.

• Вдалою буде думка відвезти скалки на дачу й оформити ними клумбу або альпійську гірку: гарно, наприклад, виглядають багаторічники, що починають свій ріст під розписним кухлем і нібито виливаються звідти широким струменем.

• Також можна надати черепкам охайної форми (все тим же молотком) і викласти ними навколо сукулентів у кімнатних горщиках.

• Або ж використовувати у якості дренажу для кімнатних рослини.

• Чашки з відколотими ручками, але цілими «тулубами» чудово декорувати під вазочку, квітковий горщик, підставку для олівців або різного канцелярського дріб’язку. Правда, над таким варіантом потрібно попрацювати, зачистивши місця відколів, обробивши краї і надавши різним предметам на вашому столі єдиного стилю: наприклад, вдало виглядатиме кольорова або орнаментальна облямівка по краю або кольорові стрічки.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин