У Кременчуці на виставку голубів звезли живність із всієї України

Індики, що можуть важити 25 кг, голуби, які надуваються, як кульки, кролі велетні і купа різних домашніх тварин – у Кременчуці сьогодні проходить виставка тварин. Тварин сюди привезли з різних куточків нашої країни: Прилуки, Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ і навіть Маріуполь.

Ця літня виставка стала традиційною. Та один із організаторів Геннадій Тертичний говорить, що головною виставка голубів буде восени. Ця виставка теж традиційно буде приурочена до Дня міста. І вже там будуть проведені змагання між голубівниками. Будуть нагороди, визначені переможці в кожній породі.

«Ця ж виставка чимось нагадує виставку сільськогосподарських досягнень. Бо голубівництво – справа нині не дешева. Простіше займатися тим же кролівництвом чи птахівництвом»,- розповів чоловік.

Що цього разу помітив «Вісник»: з’явились продавці живності, які, не заморочуючись, наловили тварин в природі.

Один чоловік продавав тваринок, яких називав земляними білочками, по 10 грн за штуку. Два чоловіки правили по десятці за равликів, які живуть на винограді. А по 20 гривень продавали річкових черепах.

Проте в основному всі тварини були вирощені фахівцями. І купуючи того ж кроля чи голуба можна було отримати рекомендації із догляду.

Олена Ліпошко, фото автора

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин