Які подушки кращі

Необхідність використовувати для сну подушку зумовлена анатомічними особливостями нашого тіла. Щоб відпочинок був комфортним і повноцінним, хребет, перебуваючи в горизонтальному положенні, не повинен бути викривленим. Обираючи подушку, велику увагу слід приділити наповнювачу.

Відразу варто зазначити, що подушка не повинна бути набита курячим пір’ям. Через надзвичайну гігроскопічність воно вбирає в себе вологу. Тож у процесі виробництва постільних речей його не можна обробити паром і як слід промити. А у процесі експлуатації воно зовсім починає розкладатися. Тому в більшості європейських країн використовувати цю сировину категорично заборонено законодавством.

Існує омана і щодо використання лебединого пуху. Придатного для виробництва постільних речей лебединого пуху не існує, оскільки лебідь — теплолюбний птах, який відлітає в теплі країни на зимівлю. Для формування ж добротного пуху необхідні холодні водойми і морозні зими. До речі, саме у таких умова живуть гаги, вироби з пуху яких цінуються на вагу золота і є предметами розкоші.

Найбільш поширені качині та гусячі перо і пух. Гусячий пух має кращі, порівняно з качиним, теплоізоляційні властивості. Він більш еластичний і пружний. За належного догляду термін служби подушки з наповнювачем із гусячого пуху становить 15-20 років, з качиного – 5-10. Тому, обираючи пухову подушку, зверніть увагу, який саме пух використовували для її набивання. Використання гусячого пуху, як правило, зазначене на етикетці й пояснює високу вартість подушки.

Існує ще одна особливість – колір гусячого пуху. Він може бути білим або сірим. Більш високо цінується пух білого кольору, який рідше зустрічається в природі. Для випуску подушок із сірим пухом використовують щільні тканини темних тонів, що дозволяє приховати колір наповнювача. Для виробництва виробів із білого пуху, як правило, використовують елітні тканини білого кольору. Також на ціну і якість пуху впливають природні умови утримання птахів: чим ближче до півночі вони мешкали, тим більший і якісніший їхній пух, і тим вищий показник наповнюваності (FILL POWER / FP).

Великим попитом сьогодні користуються подушки із синтетичними наповнювачами. Вартість таких виробів може дуже відрізнятися залежно від виду використовуваної синтетики. Найбільш сучасним і менш схильним до звалювання визнаний наповнювач Комфорель від DuPont. Це термооброблене силіконізоване волокно, перетворене на маленькі кульки. Наявність у виробі вшивних номерних ярликів гарантує оригінальність даного наповнювача. Використання дешевих аналогів кулькового наповнювача знижує вартість подушок, іноді – і їхню якість.

Синтетичні наповнювачі створювали за зразком натуральних, але жоден із них за якістю не може повністю замінити перо і пух. Проте до їх створення в сучасному світі підштовхують проблеми нестачі натуральної сировини і збільшення кількості людей, що страждають на алергію. Якісна подушка з наповнювачем із синтетики завжди дешевша за пухову, за нею легше доглядати.

Мінусом синтетичної подушки є її відносно низька зносостійкість. Якісні пухові подушки, навпаки, мають високу зносостійкість, але вимагають особливого догляду.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин