На Полтавщині стартує масштабний проект із забезпечення переселенців роботою

<br /><br />

Сьогодні в.о. голови Полтавської державної адміністрації Роман Товстий і директор ПРООН в Україні Янтомас Хімстра підписали Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння між програмою розвитку ООН та Полтавською обласною державною адміністрацією щодо реалізації в області проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні виклики внутрішньопереміщених осіб в Україні», що фінансується Урядом Японії.
Цей проект реалізується ПРООН за фінансової підтримки уряду Японії і в партнерстві з урядом України. Основною метою проекту є надання допомоги переселенцям, які постраждали внаслідок конфлікту на Донбасі.
«На цей час більше 28 тисяч переселенців зареєстровано у Полтавській області. Більшість із них жінки і діти, тому ми будемо приділяти увагу цьому питанню», – розповів Роман Товстий.
«Цей проект вже почав реалізовуватись у Миргороді. Перші 5-ть вакансій – переселенці надають перемогу переселенцям», – повідомив директор ПРООН.
Проект буде реалізуватись у 8-ми областях України: Харківській, Київській, Одеській, Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській та вперше – у Полтавській. Загальна сума допомоги від Японії в рамках проекту – 6 млн доларів, пише vpoltave.info.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин