Нардеп Шаповалов зустрівся з керівниками кременчуцьких профспілок

13 липня відбулася зустріч народного депутата Юрія Шаповалова з керівниками профспілкових організацій міста Кременчука. Зустріч стосувалася питання захисту соціально-економічних прав та інтересів членів профспілок в умовах реформ та європейської інтеграції України.

Серед присутніх були керівники профспілок «Кременчуцького колісного заводу», «АвтоКрАЗу», «Кременчуцького сталеливарного заводу», «Крюківського вагонобудівного заводу», «Кременчуцького заводу дорожніх машин», УЖКГ, міської організації профспілки працівників охорони здоров’я, кондитерської фабрики «ROSHEN», обласного комітету профспілки нафтохімпрому та міської організації профспілки працівників держустанов.

Учасники зустрічі – представники координаційної ради голів профспілок Кременчука мали на меті дізнатися думку нардепа і заручитися його підтримкою з приводу вимог профспілок у розгляді законопроектів на найближчих засіданнях Верховної Ради, які допоможуть працівникам і ветеранам праці вижити в цих кризових умовах. До того ж, завдяки прийняттю цих законопроектів, заводчани зможуть підняти економіку України власною працею.

Мова йде про законопроекти з приводу індексації грошових доходів населення, зниження рівня оподаткування пенсій, зняття обмежень на виплату повної пенсії працюючим пенсіонерам, зниження ціни на природний газ для населення. Також координаційна рада профспілок просить підтримати законопроекти про відновлення за рахунок коштів соціального страхування часткового фінансування літнього оздоровлення дітей та санаторно-курортного лікування працівників.

Народний депутат Юрій Шаповалов на зустрічі у своїй громадській приймальні переконав усіх присутніх у тому, що всі життєво-важливі законопроекти для працівників кременчуцьких підприємств він підтримає. Більше того, Шаповалов заявив, що його колеги з депутатської групи також підтримають дані законопроекти. Розуміючи соціальну важливість законопроектів, нардеп подякував профспілкам за їх ініціативу.

Під час зустрічі голова профкому «Кременчуцького колісного заводу» Світлана Усенко подякувала нардепу за підтримку і висловила надію, що Юрій Шаповалов і далі буде підтримувати інтереси заводчан у Верховній Раді.

Заступник профспілкового комітету «Крюківського вагонобудівного заводу» Валентина Головко заявила, що сьогоднішня зустріч – це підтримка підприємства і його працівників. Завдяки зусиллям Юрія Шаповалова, який вів переговори з приводу модернізації вагонів Київського метро в міністерстві інфраструктури, Крюківський вагонобудівний завод отримав державне замовлення.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин