Депутати Кременчуцької міськради стають на захист малого і середнього бізнесу

Сьогодні у міськвиконкомі відбулося засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва в м. Кременчуці під головуванням заступника міського голови Геннадія Музики.

Члени координаційної ради мали можливість поставити хвилюючі їх питання до заступника начальника Кременчуцької ОДПІ Алли Шуби.

Підприємці порушили питання щодо сплати наперед податку на додану вартість, зазначивши, що таким чином держава просто знищує малий бізнес. Вони скаржилися на те, що раніше ПДВ сплачували за результатами роботи підприємства за місяць, тепер же, сплативши податки наперед, не мають живих коштів на виплату заробітної плати працівникам, проплати за енергоносії та інші важливі статті витрат. Представники малого та середнього бізнесу звернулися до представників податкової інспекції, міської влади та депутатського корпусу з проханням донести їх стурбованість щодо недосконалості податкового законодавства до уряду та Верховної ради України.

Депутати міської ради, що брали участь у засіданні координаційної ради, пообіцяли підготувати та прийняти на найближчій сесії міської ради звернення до Верховної Ради України, в якому врахувати всі побажання, висловлені представниками малого та середнього бізнесу. З цим питанням планують також звернутися до народного депутата України Юрія Шаповалова. Начальник управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики Людмила Жорняк зазначала, що від Координаційної ради з питань розвитку підприємництва в м. Кременчуці відповідні звернення будуть направлені до Асоціації міст України, Платформи малого та середнього бізнесу та до громадського діяча, народного депутата України Оксани Продан.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин