На Полтавщині страйкують мнс-ники

Пожежники масово вийшли на страйк. Всеукраїнські акції протесту вирішили підтримати й полтавські рятувальники – біля приміщення обласної державної адміністрації розповіли про погану форму, мізерні зарплати та незадовільні умови праці.

Рятувальники шукають порятунку. Пожежники Полтавщини почуваються, як на пороховій бочці. Їм постійно погрожують звільненням, зарплату платять мізерну і не забезпечують ані пальним, ані інвентарем, ані спецодягом. Тож працювати в таких умовах рятувальники більше не можуть.
Протестувальників під облрадою небагато – зібрались лише найсміливіші і ті, хто не на зміні. Загалом на пікет вийшли близько 30 рятувальників. Як пояснив Начальник караулу Державної пожежно-рятувальної частини 9 міста Лохвиця Віктор Дзюба все відбувається законно.
За півгодини акції протесту до пікетувальників вийшов заступник голови обласної державної адміністрації Роман Товстий. Він запевнив пожежних, що гроші на пальне і спецодяг вже є.

А от запитання про підвищення зарплати залишилися без відповіді. Єдине, на що можуть сподіватися пожежні, що хоча б умови праці покращаться, передає “Лтава”

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин