Похід на прокуратуру: боротьба за справедливість, чи захист особистих інтересів?

Завтра зранку прокуратуру Кременчука збираються пікетувати. Організатором є депутат Автозаводської райради Олег Савченко. Вимоги, які висувають посилення боротьби з корупції і покарання організаторів антимайдану. У прокуратурі цю акцію вважають намаганням дестабілізувати ситуацію у місті.

Про це сьогодні під час прес-конференції для ЗМІ розповів прокурор Кременчука Григорій Кондратенко.

«Крім політичних заяв і акцій протесту по дестабілізації нашої роботи, від Савченко і його колег я не отримав реальної допомоги у справі антимайдану. Стосовно цієї справи, то я сам особисто щодня веду цю справу. Ми досліджували безліч матеріалів, заяв, публікацій у ЗМІ. Обсяг роботи проведено дуже значний. Зараз відпрацьовуємо докази проти конкретних осіб. Імена не назву – таємниця слідства. Я вам гарантую, що справа буде доведена до кінця », – запевнив пан Кондратенко, зазначивши, що це може бути вже цього місяця.

Окрім того прокурор Кременчука Григорій Кондратенко заявив, що завтрашній мітинг перед прокуратурою, він розцінює як спосіб захисту особистих інтересів.Зокрема це стосується колеги по партії «Свобода» пана Савченка пана Галати.

Щодо Галати, то за словами прокурора, внесено в ЄРДР дані по розкраданню бюджетних коштів та завищення вартості матеріалів і робіт. Це стосується робіт, які фірма Сергія Галати “Легбудпроект” проводила в Придніпровському парку.

Про цю «алею розбрату», яка і досі залишається розритою, «Вісник» писав неодноразово. Через купу порушень технології будівельного процесу замовник – управління капітального будівництва- відмовляється приймати цей об’єкт.

Олена Ліпошко

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин