Жеваго до кінця літа має вирішити проблеми банку “Фінанси та кредит”

Національний банк України визнає банк «Фінанси та кредит», що входить до групи найбільших, неплатоспроможним у разі невиконання його акціонером затвердженого плану капіталізації банку.

Про це заявила голова НБУ Валерія Гонтарева на засіданні Комітету Верховної Ради з питань фінансової політики та банківської діяльності.

“Все написано на папері. Якщо акціонер виконає свої зобов’язання – все буде добре, якщо ні – до Фонду гарантування… Термін – до кінця літа”, – сказала вона.

За її словами, основний акціонер банку – народний депутат Костянтин Жеваго взяв на себе зобов’язання конвертувати в капітал 1,5 млрд грн депозитів великих юридичних та фізичних осіб і, крім того, погасити 4 млрд грн кредитів, виданих інсайдерам, передає УНІАН.

«Нацбанк до останнього працює з акціонером, із тим, з яким можна працювати, якщо він ідентифікований, якщо дає зобов’язання. Нацбанк, як кредитор останньої інстанції, зобов’язаний допомагати капіталізувати банк – це наша функція», – підкреслила Гонтарева.

Довідка УНІАН. Банк «Фінанси та кредит» (м. Київ) працює на ринку України з 1990 року та входить до групи найбільших банків за активами. Основними акціонерами банку є компанії «Асканія» (45,92%) і F&C Realty (41,58%), підконтрольні бізнесмену Костянтину Жеваго.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин