ХК “Кременчук” готовий взяти участь у чемпіонаті України з хокею

В офісі Федерації хокею України під головуванням Анатолія Брезвіна відбулася робоча нарада представників хокейних клубів України, присвячена проведенню XXIV чемпіонату України з хокею, повідомляє УНН з посиланням на ФХУ.

Участь у нараді взяли представники восьми вітчизняних клубів. Серед них: представники команд-чемпіонів трьох попередніх сезонів – “Донбасу”, “Компаньйона” та “АТЕКа”, – керівники харківських “Авангарда” та “Витязя”, столичних “Дженералз”, білоцерківського “Білого Барсу” та хокейного клубу “Кременчук”.

Свій намір (в тому числі й письмово) брати участь в чемпіонаті України з хокею в сезоні 2015-2016 років підтвердили сім клубів: “Авангард” (місто Харків), “Білий Барс” (Біла Церква), “Витязь” (Харків), “Дженералз” (Київ), “Донбас” (Донецьк), “Компаньйон” (Київ) та ХК “Кременчук” (Кременчук). При цьому керівництво “Дженералз” заявило про можливість участі в змаганні двома командами з різними назвами.

До семи команд, що раніше заявляли про своє бажання виступати в національному чемпіонаті приєднався “Компаньйон”. Про готовність столичного клубу змагатися повідомив менеджер команди Станіслав Верников. Відповідний лист буде надіслано до офісу Федерації найближчого понеділка.
Остаточно не втратив надію взяти участь у змаганні чинний чемпіони України – ХК “АТЕК”. Втім команда наразі перебуває у пошуку генерального спонсора і надати гарантій свого виступу поки що не може.

Відзначимо, що більшість команд підтримали ідею проведення чемпіонату під егідою ліги. Питання створення Екстраліги буде вирішено до наступного вівторка після проведення додаткових зустрічей між керівництвом Ліги та Федерації.
Додамо, що орієнтовною датою початку чемпіонату має стати 25 вересня.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин