На Полтавщині на пернату дичину можна буде полювати з 1 серпня

Відкриття полювання на пернату дичину цього року розпочинається 1 серпня. Днями полювання визначені: середа, субота та неділя.

Про це повідомляє прес-служба Полтавського ОУЛМГ і нагадує:

Згідно з Законом України “Про мисливське господарство та полювання” строки полювання (конкретна дата відкриття та закриття полювання на певний вид мисливських тварин, дні полювання протягом тижня) та порядок здійснення, а також норма добування пернатої дичини та мисливських тварин визначається користувачем мисливських угідь у межах строків, визначених цим Законом за погодженням з відповідним територіальним органом, спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань охорони навколишнього середовища та з питань лісового та мисливського господарства і доводиться користувачами мисливських угідь до відома громадськості.

Відстрілювати птахів дозволяється відповідно до пропускної спроможності мисливських угідь, затвердженої в установленому порядку відповідними вище вказаними державними органами.

Згідно зі ст.14 Закону України “Про мисливське господарство та полювання” документами на право полювання є: посвідчення мисливця; щорічна контрольна картка обліку добутої дичини і порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита; дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, відстрільна картка тощо); відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю; паспорт на собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів у разі їх використання під час полювання. Зазначені документи мисливець зобов’язаний мати під час здійснення полювання, транспортування або перенесення продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.

Згідно зі ст.42 Закону України “Про мисливське господарство та полювання” порушення законодавства у галузі мисливського господарства та полювання тягне за собою дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно із законами України, а саме: штраф у розмірі до 1020 гривень та відшкодування нанесеної шкоди, з конфіскацією мисливської зброї, транспортних або плаваючих засобів, добутих звірів і птахів, або без конфіскації.

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин