У Кременчуці нагородили дітей, які допомогли затримати зловмисника

17 липня заступник начальника УМВС Полтавщини Руслан Бірюков зустрівся з маленькими героями, які допомогли розшуковцям затримати чоловіка, підозрюваного у пограбуванні поштарки.

Нагадаємо, 15 липня, близько 12-тої години, в одному із районів міста Кременчук, 21-річний городянин шляхом ривка заволодів сумкою поштарки. У сумці знаходилась кореспонденція і гроші, які жінка мала передати кільком пенсіонерам.
Очевидцями злочину стали 10-річний Ігор та 7–річний Роман. У момент скоєння грабежу малолітні друзі грали на спортивному майданчику. Почувши крики жінки про допомогу, хлоп’ята не розгубилися і намагалися наздогнати «кривдника». Діти, забувши про страх, супроводжували чоловіка майже два квартали.

Сміливці розповіли:

– Ми не злякалися і побігли за ним. Він кинув нам 50 гривень і попросив, щоб ми за ним не бігли. Однак ми його не полишали, бо дуже хотіли допомогти тій жінці. Коли чоловік зайшов до під’їзду, про всяк випадок взяли палку та камінь і чекали допоки приїде міліція

Заступник начальника УМВС Полтавщини Руслан Бірюков зазначив:

– Ми дуже вдячні діткам за сміливість і бажання допомогти іншій людині, яка опинилася у біді. А їх батькам за правильне виховання. Упевнений, що нам усім цей вчинок запам’ятається на все життя. Про це повідомили у міському відділі міліції.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин