У Кременчуці сьогодні пікетували прокуратуру

Мітингувальники розділились на два табори. Одні вимагали пояснень прокурора щодо того, що розслідування справ проти організаторів поїздок «тітушок» на Антимайдан затягується. Інші – навпаки прийшли захистити прокурора Григорія Кондратенка.

Вже традиційно таке зібрання у Кременчуці проходили із криками, звинуваченнями один одному. Активісти прямо під стінами почали виясняти, хто більше був на Майдані.

Активістка Ніна Дашко зазначила, що вперше вийшла захищати прокурора. І, на її думку, Григорій Кондратенко серйозно взявся за розгляд справи.

Представники «Майдану» Анна Павленко, Кирило Климчук та інші активісти заявили, що теж вимагають розслідування справ проти «тітушек», але прийшли захистити прокурора міста. На їхню думку, не слід заважати йому працювати подібними мітингами

vestnik.1161010-8378-1nqvg24.jpeg

Проте інші активісти – Олег Савченко і Сергій Галата – наполягалии, щоб вийшов прокурор Кременчука Григорій Кондратенко і відзвітував про розслідування справ.

Вони відкинули те, що мають тут особисті інтереси. Бо прямо на мітингу Сергію Галаті дорікали, що відкрито кримінальне провадження, пов’язане з фірмою «Легбудпроект», якою він керує. Про це вчора нагадував прокурор.

У результаті прокурор Кременчука до мітингувальників не вийшов, порадивши записатися на особистий прийом, який проводить по вівторках. Сергій Галата заявив про намір направити скаргу Генеральному прокурору. А його поплічники зазначили, що попереду нові акції. Як-не-як вибори до місцевих рад то 25 жовтня.

vestnik.1161010-8378-1hlstrb.jpeg

Олена Ліпошко, фото автора

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин