Магічні властивості дорогоцінних каменів

Пристрасний рубін, загадковий смарагд, благородний діамант… Ці камені не тільки дивовижно красиві, вони ще мають магічні властивості. Вони здатні нас захищати, попереджати про небезпеку і навіть зцілювати! Втім, люди здавна знали про чудесні властивості природних кристалів, які називаються самоцвітами, і наділяли їх магічними властивостями. Повір’я, що йдуть з глибини століть, свідчать, що якісь з дорогоцінних каменів можуть уберегти нас від прийдешніх загроз, інші – допомогти в любові, треті – притягнути багатство і добробут, четверті – розвинути інтуїцію…

Рубін

Цей камінь допомагає у коханні, його дарують своїм коханим, щоб домогтися взаємності. Також він сприяє удачі в досягненні великого багатства. Приходить на допомогу людям, чия діяльність пов’язана з ризиком. Дає силу і енергію, підвищує впевненість у собі. Коли рубін втрачав свій глибокий полум’яний колір, то в стародавні часи це вважалося поганою прикметою. Якщо ж яскравість рубіна відновлювалася, то це означало, що небезпека минула.

Сапфір

Камінь закоханих і молодят. Дарує щастя всім і завжди. Надає тілу міцності, береже від ран і пошкоджень. Якщо в ньому є тріщини, плями, помутніння, то він здатний принести великі неприємності. Тому носити камінь з дефектами не можна.

Смарагд

Допомагає передбачувати майбутнє і розкриває таємниці, це відзначали всі віщуни. Виявляє правдивість або обман в коханні. Дарує своєму володареві переконливість і красномовство. Повертає гостроту зору.

Топаз

Залучає удачу, успіх, матеріальний достаток. Охороняє людину в подорожі і далекій дорозі, допомагає подолати життєві труднощі. Дозволяє завоювати прихильність вищих. Сприятливий для підприємців, надає допомогу в досягненні багатства. Часто використовується як оберег від злих сил.

Олександрит

Допомагає впоратися з бідами і неприємностями. Загострює інтуїцію у всьому, що стосується матеріальних інтересів. Допомагає передбачати прийдешні нещастя і вчасно приймати проти них заходи. Заспокоює психіку, запобігає нервовим зривам.

Перли

Заспокоюють нервову систему, позбавляють від подразнення, дозволяють розслабитися після важкого дня. Допомагають налагоджувати відносини з людьми, наділяють свого володаря умінням знайти взаєморозуміння з будь-якою людиною. Визначають хвороби в тілі: якщо перли потьмяніли чи втратили блиск, то це привід звернутися до лікаря.

Гранат

Збуджує сексуальність. Здатний викликати сильну любовну пристрасть, яка небезпечна для власника. Охороняє і захищає воїнів. Є талісманом для мандрівників. Також оберігає благополуччя родини. Якщо гранат дістався непристойним шляхом, то він приносить нещастя.

Бірюза

Вважається каменем щастя і везіння. Притягує матеріальне благополуччя. Загострює інтуїцію. Приносить мир в сім’ю. Покращує зір. Сприяє довголіттю. Чутлива до впливу косметики, псується від контакту з водою, кремами, парфумами.

Янтар

Вважається згустком сонячних променів, завдяки чому має величезну енергію. Заспокоює нервову систему, знімає стрес. Янтар поглинає негативну енергію, «виводить» хвороби з тіла.

Діамант

І, нарешті, найцінніший камінь, король самоцвітів! Він має величезну енергетичну силу. Притягує гроші, може призвести до великого фінансового успіху. Відганяє від свого власника нещастя, темні сили і негативну енергію. Рятує від хвороб, позбавляє від депресії. Але – увага! – Алмаз, видобутий нечесним шляхом, втрачає свою силу і завдає власнику лише біди і невдачі. Також він втрачає силу через гріховну поведінку людини, яка його носить.

Форма теж важлива!

Найкраще, якщо прикраси з каменів матимуть конічну, воронкоподібну форму. Тоді вони ніби втягують в себе удачу, багатство, везіння. Наприклад, вони можуть бути виконані у вигляді напіврозкритого квіткового бутона, амфори, раковини, конуса і т.і.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин