Юрій Шаповалов передав більше 20 000 підписів кременчужан Володимиру Гройсману

Народний депутат від Кременчука Юрій Шаповалов офіційно передав Голові Верховної Ради України Володимиру Гройсману більше 20 тисяч підписів кременчужан, що вимагають проведення Парламентських слухань на тему будівництва Біланівського ГЗК.

Зокрема, у зверненні до Голови Верховної Ради України йдеться:

«У місті Кременчуці та в Кременчуцькому районі Полтавської області громадянами, науковцями, журналістами, представниками влади ведеться активне обговорення питання доцільності будівництва Біланівського гірничо-збагачувального комбінату та виникнення невідворотних загроз і ризиків в результаті його будівництва.

У Кременчуці було зібрано більше 20 000 підписів з вимогою провести Парламентські слухання у Верховній Раді України, на яких розглянути ситуацію щодо будівництва поблизу Кременчука Біланівського гірничо-збагачувального комбінату.

Кременчужани вимагають від Верховної Ради України в разі прийняття будь-яких рішень, пов’язаних з будівництвом Біланівського гірничо-збагачувального комбінату, врахувати всі фактори впливу даного будівництва на екологічну ситуацію та здоров’я людей, а також думку мешканців міста Кременчука.
У зверненні мешканці Кременчука зазначають, що хочуть, щоб всі кременчужани і їхні діти дихали чистим повітрям, пили чисту воду, були здоровими та щасливими, а не стали жертвами потенційно небезпечного виробництва поряд з нашим містом.

Прошу Вас сприяти в проведенні найближчим часом в Верховній Раді України Парламентських слухань, на яких буде розглядатися ситуація щодо будівництва поблизу Кременчука Біланівського гірничо-збагачувального комбінату.»

Юрій Шаповалов вдячний всім небайдужим кременчужанам, які залишили свої підписи під зверненням до голови ВРУ Володимира Гройсмана. Кременчуцький нардеп впевнений, що ми захистимо екологічну безпеку для себе і своїх дітей. Сьогодні ми зробили важливий крок вперед. Разом ми переможемо!

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин