Новий трудовий кодекс: які зміни чекають українців

Новий документ повинен прийти на зміну чинному сьогодні Кодексу законів про працю, який був прийнятий ще у 1971 році.

Вже восени 2015 року Верховна Рада може прийняти новий Трудовий кодекс, в якому з’явиться ряд істотних змін. Як передає Сегодня, про це заявив міністр соціальної політики Павло Розенко, інформують Патріоти України. За його словами, проект кодексу знаходиться на розгляді депутатів, а профільний комітет Ради його вже схвалив і порекомендував прийняти за основу. Документ повинен замінити чинний в країні з 1971-го Кодекс законів про працю, який, природно, безнадійно застарів.

“Ми сподіваємося, що цей Трудовий кодекс влітку візьмуть за основу, а вже восени в цілому, так як до нього необхідно затверджувати нормативну базу”, – заявив Розенко. В той же час, глава профільного комітету Людмила Денисова не настільки оптимістична, вона розраховує, що новий документ запрацює до кінця року. Згідно з проектом нового Трудового кодексу, в правилах ринку праці українців чекає багато нововведень. Наприклад, за новим кодексом особистий трудовий договір між працівником і роботодавцем буде обов’язковим, а раніше його могли замінити колективним. Українців зможуть звільняти за розголошення службової або комерційної таємниці (наприклад, розповів про свою зарплату), а для вагітних скасують випробувальний термін.

Крім того, після його прийняття за працівниками зможуть офіційно стежити за допомогою відеокамер, а зараз це ніяк не регламентується. Ну і новий кодекс об’ємніший від попереднього: в КЗпП – 18 глав і 265 статей, а в ТК – 9 книг і 398 статей. За словами співавтора проекту Людмили Денисової, доопрацьований проект визначає всі основні принципи правового регулювання трудових відносин. “Зокрема, збільшена тривалість щорічної основної відпустки з 24 до 28 днів, в оновленому проекті виписано поняття трудових відносин, встановлено порядок прийняття працівника на роботу за рішенням суду”. Вперше в проекті Трудового кодексу визначено поняття “робоче місце”, а також питання правонаступництва в трудовому законодавстві у разі злиття чи поділу юридичної особи.

Крім того, в ньому прописано право на репатріацію (наприклад, якщо людина – моряк, роботодавець зобов’язаний повернути його додому після плавання) і передбачено припинення трудових відносин за умови настання надзвичайних обставин (стихійного лиха, військових дій тощо). “У проекті передбачені додаткові гарантії для вагітних жінок: за ними зберігається середній заробіток за час проходження медичного огляду, пов’язаного з вагітністю. Також виписані характеристики умов праці, зокрема, ті, які відносяться до шкідливих і небезпечних, особливого характеру праці, легкої праці неповнолітніх та інше “, – сказала Людмила Денисова.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин