Дорогу на Молодіжний у Кременчуці цього року ремонтувати не будуть

Сьогодні у кременчуцькій мерії відбулося засідання депутатської комісії під головуванням Дмитра Кравченка, на якій попередньо розглядалися питання чергової сесії міськради, яка відбудеться 28 липня. Заступник міського голови з фінансових питань Тетяна Неїленко повідомила, що на ремонт доріг у Кременчуці після перегляду бюджету буде додатково виділено 6,2 мільйони гривень. Представник Шляхового ремонтно-будівельного управління, в свою чергу, розшифрував, куди будуть витрачені ці кошти.

Отже, 3 мільйони гривень підуть на поточний ремонт вулиць. 1,2 мільйони – спрямують на ремонт вулиці Рокосовського, яка вщент зруйнована. 1,5 мільйона витратять на внутрішньо квартальний ремонт доріг. Решта, півмільйона гривень, піде на ремонт дорожніх знаків та на виготовлення нових.

Щодо капітального ремонту решти вулиці 50-річчя Жовтня (ділянка в районі колишнього супермаркету «Простор», так звані «штани»), то цього року ніяких робіт там не проводитимуть. Їх відкладено на наступний рік. Фінансувати капремонт цієї ділянки має «Укртатнафта» за рахунок внеску до інфраструктури міста, який підприємство мало зробити під час модернізації виробництва. Але, як бачимо, робити це не поспішає.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин