“Ворскла” може зіграти матчі ЛЄ в Києві чи Дніпропетровську

Клуб розглядає альтернативні варіанти проведення для домашніх матчів кваліфікаційного раунду.

Рівно за тиждень українські клуби стартують в ЛЄ. Суперником «Зорі» стане, швидше за все, «Шарлеруа», який розгромив у першому матчі вдома «Бейтар» (5: 1). А ось «Ворсклі» дістанеться переможець пари «Дачія» – «Жиліна» (1: 2).

Наші команди проведуть перші матчі на виїзді (30 липня), а відповіді (6 серпня) – вдома. Хоча, точніше, на нейтральних полях. Заздалегідь було відомо, що «Зоря», як і в минулому євросезоні, прийме свого суперника в Києві, на стадіоні ім. Лобановського (в ПЛ луганчани грають у Запоріжжі).

А ось «Ворскла» в прискореному темпі підганяє під вимоги УЄФА свою арену в Полтаві. Але, як заявив глава ФФУ Андрій Павелко, клуб навряд чи встигне закінчити всі роботи в строк. «Клуб займається цим питанням, – розповів головний тренер «Ворскли» Василь Сачко. – Стадіон готують, щоб він міг приймати єврокубкові матчі».

Сподівається, що команда зіграє вдома, і гендиректор полтавчан Дмитро Яворський, але відзначає, що і резервний варіант клуб теж підшукує. «Розглядаємо можливість зіграти в Києві, – сказав нам Яворський. – Так, там хоче провести матч і «Зоря», але поки ще є час, є стадіони, тому забігати наперед не хочеться».

Про ще один варіант нам розповів і віце-президент ФФУ Ігор Кочетов: «Теоретично, «Ворскла» може зіграти домашній матч ЛЄ і в Дніпропетровську». До речі, і Павелко сказав, що стосовно «Дніпро Арени» претензій у УЄФА практично немає, і цей євросезон команда Маркевича відіграє вдома.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин