На індексацію зарплат міським бюджетникам виділяють більше 11 мільйонів гривень

Міський бюджет збільшують на 83 мільйони гривень.

На наступну сесію міської ради, яка пройде 28 липня, мерія підготувала проект рішення про збільшення показників міського бюджету на 2015 рік.

Загальний обсяг видатків міського бюджету Кременчука збільшено на підставі висновку про доходи у першому півріччі і очікувані надходження у другому, зазначається у пояснювальній записці.

Згідно з документом, видатки збільшуються на 83 мільйони гривень. Зокрема, у зв’язку зі стрімким збільшенням індексу споживчих цін, для проведення індексації передбачається виділити на оплату праці співробітникам бюджетної сфери 11,1 мільйони гривень.

Видатки на оплату комунальних послуг бюджетних установ збільшуються на 13,3 мільйони гривень.

Якщо брати по галузях, то працівникам органів місцевого самоврядування видатки збільшуються на 5,6 мільйони гривень. З них 1,55 мільйони – на виплату зарплати.

Видатки у галузі освіти збільшуються на 24,73 мільйони гривень. На індексацію заробітної плати з них направлять майже 8 мільйонів гривень.

Видатки у галузі охорони здоров’я зростуть на 10,8 мільйони гривень. Виплату зарплат з нарахуваннями збільшують за 3 мільйони гривень.

Управлінню культури фінансування збільшується на 3,85 мільйони гривень. Фонд заробітної плати зросте на 1,57 мільйони гривень.

Галузь фізичної культури та спорту додатково отримає майже 1,3 мільйони гривень. На індексацію зарплати з них піде 200 тисяч гривень.

Видатки на утримання територіальних центрів з надання соціальних послуг збільшаться більш ніж на мільйон. З них на заробітну плату піде 805 тисяч гривень. Додатково виділено на матеріальну допомогу учасникам АТО та членам їх сімей 550 тисяч гривень, на поховання учасників АТО – 100 тисяч.
На заходи з оздоровлення та відпочинку влітку дітей планується додатково виділити 379 тисяч гривень.

На утримання Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання спрямують 370 тисяч гривень, з них 179 тисяч піде на зарплату.

На утримання Міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді додатково надійде 40,2 тисяч гривень. З них на зарплату піде 32,3 тисячі. А на проведення програм Центру виділять 100 тисяч гривень. Ці кошти необхідні для оплати громадських робіт учнівської та студентської молоді. Спостерігається збільшення кількості бажаючих підзаробити під час літніх канікул.

Видатки на заходи з організації рятування на водах пропонується збільшити на 50 тисяч гривень – індексація зарплати працівників рятувально-водолазної станції.

Видатки у галузі житлово-комунального господарства зростуть майже на 13 мільйонів гривень.
На боротьбу з тероризмом додатково виділяють 200 тисяч гривень.

На дотацію Автозаводському та Крюківському районам піде близько 3,5 мільйони гривень.
Такі показники мають ухвалити на сесії Кременчуцької міськради місцеві депутати.

Олег Мірошніченко
Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин