Цікаві факти про біг

Біг – це найдоступніша і проста фізична вправа. Під час бігу у людини працюють усі основні групи м’язів, сприяючи зміцненню організму і стрункості фігури.

• Перші олімпійські змагання до нашої ери проводилися тільки з бігу. За переказами, перші олімпійські ігри були організовані Гераклом у 1210 до н.е. З 776 до н.е. велися записи по іграх олімпіад, які проводилися тільки з бігу на одній стадій (192 м). У 724 до н.е. додалися змагання на дві стадії. У 720 до н.е. додано біг на сім стадій, і в приклад переможцю атлети стали змагатися оголеними. Цьому сприяла культура суспільства, яка звеличувала засмаглі атлетичні тіла. На ігри не допускалися жінки, з бігу змагалися лише чоловіки.

• Займаються бігом на голодний шлунок, плануючи харчування таким чином, щоб до початку тренувань шлунок був порожній. Повний шлунок напружує підшлункову залозу, може сприяти появі болю у боці.

• Вчені рекомендують бігати вечорами, так як вранці наш організм перебуває ще в стані пробудження і це може погіршити роботу серця.

• Ноа Нген 5 вересня 1999 поставив світовий рекорд, пробігши 1км за 2 хвилини 11 секунд.

• Все частіше почали проводитися змагання між жінками «Марафон на каблуках». Було зафіксовано світовий рекорд – 80 метрів на підборах за 1 хвилину і 4 секунди. Щоб не злітали туфлі і не пошкодити ніжки, жінки перев’язували бинтами або скотчем ноги.

• Найстарішому у світі марафонцю Фауджа Сінгху 102 роки. Вінні разу за своє довге життя не встановлював світових рекордів.

• З тварин найшвидший гепард, а ось на другому місці – заєць.

• Одна з фірм з виробництва ЕОМ вельми піклується про здоров’я своїх співробітників, саме тому їх зобов’язують бігати протягом 30-хвилинної перерви. Як виявилося, це позитивно впливає на продуктивність праці працівників: збільшилася якість і кількість продукції.

• У румунському місті Бакеу живе вчитель, який жодного разу не спізнився на роботу. Він працює в школі, яка знаходиться у селі, розташованому за 20 км від міста, і постійно бігає туди і назад.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин