У Кременчуці подвиг героя АТО – Анатолія Білоуса увічнено в меморіальній дошці

25 липня 2015 року у Кременчуці було встановлено меморіальну дошку кременчужанину Анатолію Білоусу, який загинув смертю героя 26 січня 2015 року в зоні антитерористичної операції. Цей пам’ятний знак розміщено на житловому будинку на вулиці Воїнів Інтернаціоналістів, 4-а, де проживав наш загиблий земляк, та наразі мешкає його матір.

Вклонитися подвигу молодого героя та взяти участь у відкритті меморіальної дошки прийшло чимало кременчужан, серед яких були представники міської влади, депутатського корпусу, рідні, друзі та сусіди покійного. Звертаючись до громади заступник міського голови Віталій Малецький зазначив, що ніщо не може повернути матері сина, справжнього громадянина та патріота України, який заради того, щоб зупинити війну та не дати ворогу ходити по нашій рідній землі, загинув у молоді роки. Віталій Малецький підкреслив, що кременчужани свято берегтимуть пам’ять про героїчно загиблих земляків і своєю роботою доводитимуть, що є гідними подвигів героїв сучасної України.

Друзі загиблого згадали про Анатолія Білоуса добрими словами, зазначаючи, що, як справжній патріот своєї Вітчизни, він пішов у зону АТО добровольцем. Анатолію Білоусу були притаманні звитяга та мужність, він завжди поступав так, як говорила йому про це його совість, підставляв плече товаришам у бою, забуваючи про небезпеку.

Право відкрити меморіальну дошку було надано заступнику міського голови Віталію Малецькому і другу загиблого героя.

Нагадаємо, Анатолій Білоус народився 21 березня 1979 року. Навчався в школі №30. Потім працював на АвтоКраЗі, звідки і пішов служити в армію. Після строкової служби працював на тютюновій фабриці. В зону АТО вирушив добровольцем. Із 18 листопада 2014 року перебував на передовій. 26 січня 2015 року він загинув під Старим Айдаром Луганської області.

Указом Президента України Петра Порошенка А. Білоус нагороджений орденом «За мужність».

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин