Ветерани «Кременя» і «Ворскли» вшанували пам’ять Олега Бабаєва товариським матчем

<br />

26 липня на стадіоні «Кремінь» відбувся матч пам’яті Олега Мейдановича Бабаєва.

У ньому взяли участь гравці і персонал клубів «Кремінь» і «Ворскла». У годинному протистоянні (два тайми по 30 хвилин) при температурі +45 на сонці, перемогу з рахунком 3:1 здобула «Ворскла». Хет-трик у полтавців – на рахунку Олександра Мелащенка, у «Кременя» голом відзначився Олександр Михайлик.

Склад «Кременя»: Юрій Чумак, В’ячеслав Жениленко, Владислав Піскун, Сергій Свистун, Сергій Ященко, Антон Диндіков, Юрій Богиня, Володимир Хлань, Володимир Дичко, Вадим Маньковський, Олександр Михайлик, Сергій Лупінос, Геннадій Сидельников, Володимир Малеванець, Олександр Самара, Володимир Микитин, Олександр Зозуля, Віктор Корнієвський, Сергій Руденко.

Склад «Ворскли»: Олег Моргун, Олег Краснопьоров, Геннадій Медведєв, Олександр Омельчук, Володимир Олефір, Валентин Піддубний, Юрій Коберник, Олександр Поляков, Владимр Попов, Володимир Коновальчук, Олег Остапенко, Станіслав Калініченко, Вячеслав Курганський, Олександр Мелащенко, Василь Сачко.