ХК «Кременчук» збирається брати участь у національній першості

Кременчужани письмово заявили про свою участь у ХХІV чемпіонаті України з хокею.

Днями в офісі Федерації хокею України відбулося засідання з приводу проведення чемпіонату України з хокею. У зібранні взяли участь представники клубів які мають бажання взяти участь у цьому потенційному турнірі. Серед учасників і хокейний колектив з Полтавщини хокейний клуб «Кременчук». Керівництво «Кременчука» в усній та письмовій форми підтвердили свої наміри грати у майбутній національній першості.

Окрім «Кременчука» в чемпіонаті також збираються виступити: «Авангард» (Харків), «Білий барс» (Біла Церква), «Витязь» (Харків), «Дженералз» (Київ), «Компаньйон» (Київ) а також ХК «Донбас» з Донецька. Як повідомляє прес-служба Федерації хокею України, надію на участь у національному чемпіонаті має ще один український колектив — ХК «АТЕК» зі столиці України. «АТЕК» є чинним чемпіоном України, проте справи у киян йдуть не досить добре. Команда перебуває у скрутному фінансовому становищі і наразі шукає генерального спонсора. Без цього команда не зможе взяти участь у турнірі. Тож цілком можливо, що українські вболівальники зможуть робити ставки на хокей не лише в НХЛ а й у рідному чемпіонаті.

Президенти клубів погодили орієнтовну дату початку чемпіонату — 25 вересня. До цього дня мають вирішитися питання про створення відповідної екстраліги.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин