Кабмін обіцяє компенсувати переплату громадянам, які оформили субсидію не вчасно

Кабмін обіцяє надати місцевим органам соцзахисту право призначати субсидії на оплату житлово-комунальних послуг із моменту підвищення тарифів, незалежно від дати подання заяви, а переплату компенсувати.

Про це заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні уряду в середу.

«Давайте внесемо зміну в постанову, й доручимо місцевим комісіям органів місцевого самоврядування приймати рішення про компенсацію найбільш малозабезпеченим громадянам сум коштів, які вони заплатили за житлово-комунальні послуги, навіть у тому випадку, якщо людина вчасно не пішла й оформила цю субсидію», – сказав він.

За словами прем’єра, несвоєчасне оформлення субсидій населенням є відповідальністю уряду.

«Це в тому числі й наша вина, що люди на першому етапі не повірили. Але те, як зараз діє система оформлення субсидій, як почали працювати служби, вселяє в мене впевненість, що ми на дуже правильному шляху», – підкреслив Яценюк.

Крім того, прем’єр доручив Мінсоцполітики в серпні повторно надіслати заяви на оформлення субсидій.

Раніше Кабмін також скасував норму про внесення розміру доходу в декларацію для отримання субсидії. Тепер розмір доходу визначатимуть органи соцзахисту самостійно шляхом отримання відповідної інформації з Державної фіскальної служби (ДФС) і Пенсійного фонду (ПФУ).

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин