35 років тому кременчужанин Володимир Кисельов виборов золоту олімпійську медаль у штовханні ядра

30 липня 1980 року 23-річний кременчужанин Володимир Кисельов виявився найсильнішим на планеті штовхачем ядра. Олімпіада – 80 у Москві для нашого співвітчизника стала піком спортивної кар’єри. А він міг навіть покращити свій рекорд, згадує зараз Володимир Кисельов. Однак на заваді стала політика…
35 років тому кременчужанин Володимир Кисельов виборов золоту олімпійську медаль у штовханні ядра
Сьогодні у мерії привітали першого кременчуцького олімпійського чемпіона з нагоди 35-річчя його здобутку. А він розповів, як завойовував золоту медаль.

Володимир Кисельов пригадує, що «побив» своїх суперників з московської олімпіади ще за рік до її початку. Він був кращим на міжнародних змаганнях, де виступали ті, хто приїхав до Москви. Бо тренувався вдома не покладаючи сил годинами, вранці і увечері з гирями, які мало хто може підняти.

На московській олімпіаді Володимир Кисельов штовхнув ядро на 21,35 метри. Це стало світовим рекордом, який протримався аж 16 років. Але Володимир готувався підкорити й наступну олімпіаду у 1984 році, яка проходила у Лос-Анджелесі (США). Він на тренуваннях штовхав ядро вже аз 22 метри. Таких результатів ніхто у світі не показував. Однак Радянський Союз бойкотував американську олімпіаду і, звісно, Володимир туди не поїхав.

Після Олімпіади – 80 йому пропонували залишитися у Москві і пропонували квартиру, але він повернувся до Кременчука. Тут він присвятив своє життя вихованню молодих спортсменів і популяризації здорового образу життя.

А медаль… Володимир Кисельов говорить, що події, які розгорнулися зараз на сході України, його дуже вражають. Тому він готовий подати свою золоту медаль і кошти віддати на підтримку українських захисників.

Все по темі: Володимир Кисельов  штовхач ядра 

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин