У Глобинському районі міліція затримала вандалів, які понівечили більше 300 могил

Правоохоронці встановили, що протягом місяця двоє спільників пошкодили більше 300 могил у 8-ми селах Глобинщини. Одному із затриманих 35 років, він має судимість за вбивство, іншому – 44 роки, у поле зору правоохоронців не потрапляв.
У Глобинському районі міліція затримала вандалів, які понівечили більше 300 могил
Працівники Глобинського райвідділу міліції затримали групу місцевих мешканців під час чергової спроби вивезти з цвинтаря демонтовані вироби з металу.
Відомо, що на «полювання» за цвинтарним металом спільники виходили вночі. Викрадений на сільських кладовищах метал вони перевозили на легковому автомобілі і реалізовували через підпільний металоприймальний пункт, на якому працювала їх 28-річна знайома.

Спільники стверджують, що здобуті незаконним шляхом гроші витрачали переважно на алкоголь.

За фактами наруги над могилами відкрито кримінальне провадження за частиною 4 статті 297 Кримінального кодексу України. Затриманим загрожує позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років.

Коментуючи серію аналогічних фактів, заступник начальника УМВС Полтавщини Руслан Бірюков, наголошує на особливому цинізмі цього виду злочину:

– У гонитві за легкою здобиччю своїми діями зловмисники завдали родичам померлих не тільки матеріальну, але й значну моральну шкоду. Неприємно визнавати також і те, що, всупереч існуючих заборон, не говорячи вже про звичайні людські цінності, з’являються нелегальні пункти прийому металобрухту, які приймають такий лом. Їх не повинно бути на Полтавщині і міліція докладе максимальних зусиль, щоб завадити їх поширенню.

Міліція закликає громадян інформувати про діяльність незаконних металоприймальних пунктів, особливо тих, які приймають метал з кладовищ, на «гарячу лінію» УМВС України в Полтавській області за телефонами: (0532) 517-757, 562-233.

За інформацією Кременчуцького МВ УМВС України в Полтавській області

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин