Діти допомагають військовим

Маскувальну сітку, яка накриє «Град» під Артемівськом, сплели діти, що відпочивають у таборі «Супутник». Там же її урочисто передали координаторам проекту «Сітка», які доправлять дитячу роботу на схід.

Величезну маскувальну сітку розміром 8 х 15 метрів діти, що відпочивають у дитячому оздоровчому таборі «Супутник», плели близько 2 тижнів.
«Ми сиділи на ній, ніби на килимі, і плели. Приходили всі: і дорослі, і зовсім маленькі діти, – розповідає Аліна, що відпочиває у «Супутнику». – А ще нам допомагав дядя Вова, який працював у таборі. Він сам був в АТО, тож пояснював нам, як правильно плести сітку, клаптики яких кольорів для неї потрібні. А ще він носив там (у зоні проведення АТО, – авт.) браслет із синіх стрічок, зроблений дітьми».

Тож, крім сітки, у планах табору – виготовити своєрідні обереги, намалювати малюнки та створити невеличкі поробки для військових, які наразі перебувають у зоні АТО.
Також діти розповіли, що, коли плели маскувальну сітку, думали про військових та співали гімн України. І головне побажання від них військовослужбовцям, що зараз перебувають у зоні АТО, – залишитись живими.

Під час зустрічі координатори проекту «Сітка» відповіли на запитання малечі та підлітків: від чого саме врятує маскувальна сітка, чому військові постійно потребують таких сіток, скільки б їх не плели, та ще багато іншого.

Як зазначив директор фонду «Пульс надії» Ростислав Зауральський, сіткою, сплетеною дітьми у «Супутнику», під Артемівськом накриють установку «Град».

Проект «Сітка» – це один із напрямків діяльності Міжнародного благодійного фонду «Пульс надії». Основу для маскувальної сітки надав Кременчуцький завод технічного вуглецю, а тканину – комсомольські волонтери. Участь у цьому проекті беруть кілька дитячих таборів відпочинку: «Супутник», «Зоряний», «Ерудит» та «Сонячний». Реалізовується він за підтримки виконкому Кременчуцької міської ради.

Тетяна Третякова
Фото Богдана Подорожнього

Все по темі: діти  Маскувальна сітка 

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин